Універсальний засіб, що підійде як для сухої, так і для жирної та комбінованої шкіри.
З її допомогою вдається дуже швидко відновити гідроліпідну плівку, а також не допустити втрати шкірою вологи. Маска надає заспокійливу дію на збезводнену шкіру, а також розгладжує утворилися на ній зморшки в результаті сухості. Маска володіє гелевою блакитним текстурою, від якої виходить ніжний квітковий аромат.
Наносити щедрим шаром на шкіру обличчя і шиї. Залишити діяти на 10 хв, видалити залишки вологим ватним диском або просто змити водою. Повторювати 2-3 рази в тиждень, по необхідності.
Екстракт Морського фенхеля + екстракт Платімони, чиста гіалуронова кислота, NMF комплекс (содиум РСА, гліцерин, гіалуронова кислота, Трехолаза), екстракт бурої водорості + мікроелементи, відновлює ліпіди екстракт морського фенхелю, антиоксидантний комплекс.