Меню
Замовити дзвінок
Пошук
Відгуки: (0)

Заспокійливий лосьйон з маслом чайного дерева, ромашкою і вітаміном Е Дерма Е Itch Relief Lotion with Chamomile, Tea Tree & E Derma E

  • Код товару: DER9500
  • Наявність: В наявності
Фасовка:
Купити в один клік
Опис

Для кого?

Швидко заспокоює суху, сверблячу і / або подразнення на ній, викликані сухістю, висипом, бактеріальними або грибковими захворюваннями, дерматитами і / або надмірним впливом сонячних променів.

опис:

Дослідження показали, що екстракт чайного дерева, що входить до складу лосьйону, має потужні протигрибковими, антибактеріальними і антисептичними властивостями. Антиоксидантні і зволожуючі властивості вітаміну Е в поєднанні із заспокійливим екстрактом ромашки допомагають зняти подразнення шкіри з потертостями, порізами і подряпинами. Ця природна без кортизону або інших стероїдів формула лосьйону глибоко проникає в шкіру, живить, заспокоює і зволожує суху, сверблячу і роздратовану шкіру. Ідеально підходить для тих, хто шукає природну альтернативу існуючим протівоаллергічним кремам. Лосьйон не містить продуктів тваринного походження, що не тестований на тваринах, 100% веганські, в складі лосьйону відсутні парабени, сульфати, нафтопродукти, ланолін, глютен (клейковина), ГМО.

застосування:

Наносите невелику кількість протиалергічного лосьйону долонями рук на проблемні ділянки шкіри кілька разів протягом дня, або всякий раз, як Ваша шкіра відчуває сухість або свербіж.

склад:

Очищена вода, масло чайного дерева, рослинний гліцерин, сафлорова олія, соєва олія, органічний екстракт квіток ромашки, пантенол (вітамін В5), вітамін Е, кунжутне масло, вітамін А, соняшникова олія.

Властивості
Вік: Для всіх
Країна: США
Лінія: THERAPEUTIC TOPICALS - Зовнішня терапія
Призначення: Для обличчя і тіла
Тип шкіри: Для всіх
Тип, форма косметики: лосьйон
Відгуки покупців
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Ви недавно переглядали