Меню
Замовити дзвінок
Пошук
Відгуки: (0)

Тонізуючий крем-емульсія Енергія для комбінованої шкіри з тенденцією до забруднення пір Віталіс, ЕГО Cream energia Vitalis Dr.Joseph (EGO)

  • Код товару: dje06033
  • Наявність: Немає в наявності
Опис

Для кого?

Звужує пори і підвищує еластичність і пружність втомленою і млявою шкіри.

опис:

Тонізуючий крем-емульсія Енергія для комбінованої шкіри з тенденцією до забруднення пір Надає оживляє і освітлюючі дію на комбіновану шкіру з ознаками «недоглянутості» (чорні точки. Блиск і дискомфорт жирності на тлі зневоднення, тьмяний сірий колір обличчя, зниження еластичності). Крем має легку освіжаючу текстуру і не викликає пересушене і стягнутості. Ідеальний для догляду за зрілою жирною шкірою і для проблемної шкіри, що пройшла курс інтенсивного лікування. Звужує пори і підвищує еластичність і пружність втомленою і млявою шкіри. Для будь-якого віку, для жінок і чоловіків.

застосування:

Застосовувати щодня вранці і ввечері для шкіри обличчя і шиї.

Активні компоненти:

- гідролізований протеїни Пшениці і Рису - Амінокислоти рисових пудри - Масло Оливи європейської - Масло насіння Соняшнику - Масло зародків пшениці - Масло солодкого мигдалю - Молочні протеїни - Екстракт плодів Лимона - Масло розмарину середземноморський - Екстракт Акації білої - Масло евкаліпта ланцетоподібного - Екстракт живокосту лікарського - екстракт кореня лопуха - екстракт квіток і листя Мальви лікарської.

Властивості
Вік: Для всіх
Дія: Очищення, відновлення
Країна: Італія
Лінія: Домашній догляд
Призначення: Для особи, шиї
Тип шкіри: комбінована
Тип, форма косметики: крем
Відгуки покупців
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Ви недавно переглядали